HSEE

Localité
Rudník, Czech Republic
Contrat
Pracovní smlouva

Hlavní náplň činnosti a související povinnosti
• kontrola a sledování plnění pravidel v závodě vč. zákonných požadavků a ostatních požadavků (zákazníci, pojišťovny…), provádění auditů
• vyhodnocování rizik, preventivní opatření; školicí programy a osvětovou činnost za účelem prosazování správných postupů;
• kontrola dodržování nápravných a preventivních opatření přijatých v důsledku neshod a přijímá preventivní opatření pro potenciální rizika spolupráce při koncepčních fázích procesů, strojů, zdrojů, nástrojů (forem) a schvalování jejich bezpečnostní způsobilost před jejich uvedením do provozu

Požadavky
Vzdělání a zkušenosti
• úplné střední vzdělání s maturitou, technický obor výhodou
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• důslednost, interpersonální dovednosti, samostatnost
Pracovní zkušenosti
• zkušenosti v oboru životního prostředí nebo BOZP podmínkou
• dobrá znalost norem ISO 14001 nebo OHSAS 18001 (nově ISO 45 001) , dobrá znalost právních a závazných požadavků v oblasti ekologie nebo BOZP a pracovního práva

Chargement en cours...